0
Tasuta transport alates 50€
Kirjeldus Andmed Retseptid Loe lisaks

Total Detox Mix koosneb kuuest supertoiduainest – klorellavetikas, odraoras, nisuoras, luukum, spirulina vetikas ja kakao. Supertoidusegu koostisained on töötlemata, ei sisalda pestitsiide, kemikaale, värvaineid, maitseaineid, säilitusaineid ega mingeid muid kunstlikke lisaaineid. See on 100% puhas toortoit, mis su organismile meeldib!

Total Detox Mix sisaldab rikkalikult vitamiine ja mineraalaineid ning harukordse toitainerikkuse ja raviomaduste poolest hinnatud klorellavetikat. Klorella on külluslik vitamiinide, mineraalainete ja kiudainete allikas. Tarvitates supertoidusegu minimaalselt 15 g päevas, annab klorella elujõudu ning aitab väljutada kehast raskemetalle.

Supertoidusegu sisaldab ka rohkesti B-grupi vitamiine, foolhapet, kaaliumit, kaltsiumit, fosforit, rauda, tsinki, vaske, mangaani ja seleeni, samuti K-vitamiini ja kroomi. Lisaks on see väärtuslik antioksüdantsete omadustega taimepigmentide kloforülli, beetakaroteeni ja zeaksantiini allikas.

Supertoidusegu ei koorma keha ebatervislike rasvade, suhkrute ega toksiinidega, vaid toetab ideaalselt tervislikku ja aktiivset elustiili. Lisa 2-3 tl pulbrit 250-300 ml vedeliku kohta.

Mida tähendab supertoit?

Tänapäevane kiire elurütm jätab vähem aega tervislikuks toiduvalmistamiseks ning tingib näksimist ja valmistoitude tarbimist. Selline toitumine võib aga pikema aja jooksul jätta keha toitainete puudusesse. Supertoidud on toitainerikkad toiduained – erinevad taimed, marjad, vetikad, seemned, puu- ja köögiviljad jt –, mis sisaldavad looduslikult palju olulisi toitained ning pakuvad aktiivse elustiili korral head võimalust organismi kosutamiseks.

Supertoidud sisaldavad palju kiudaineid, häid rasvu, taimset valku, vitamiine, mineraalaineid, aminohappeid, ensüüme ja antioksüdante, klorofülli jne.

Oled sa noor või eakam, õpid või käid tööl, teed harrastussporti või oled sportlane – supertoidud on kasulikud kõigile, kes soovivad oma füüsilise ja mentaalse tervise toetamiseks varustada keha puhaste ja kergesti omastatavate looduslike toitainetega.

Mida tähendab toortoit?

Toortoit on toit, mida ei ole kuumutatud üle 40 kraadi. See tagab, et kõik vitamiinid ja mineraalained on toidus säilinud ning keha saab neid võimalikult kergesti omastada.

Miks tasub supertoite süüa?

Põllumajandusmaa ühekülgne kasutamine, kunstväetistega liialdamine ja mitmed muud tegurid vähendavad oluliselt paljude kultuuride toiteväärtust. Keha vajalike toitainetega varustamiseks on oluline toituda võimalikult mitmekesiselt ning eelistada töötlemata toitu. Supertoidud on lihtne viis kosutada keha paljude vajalike toitainetega. Seepärast eelistabki aina rohkem inimesi lisada supertoite iga päev oma menüüsse.

Mis kasu on supertoitudest?

  • Sul on rohkem energiat ja vähem väsimust.
  • Muutud elu suhtes positiivsemaks.
  • Oled tugevam ja erksam nii füüsiliselt kui mentaalselt.
  • Saad rohkem toitaineid vähem süües.
  • Sul on rohkem elujõudu.
  • Säästad keha sellele võõrastest ja kahjulikest ainetest.
  • Sul on lihtsam saavutada oma ideaalset kehakaalu.
  • Võtad kergemini omaks tervislikke toiduharjumusi.
  • Sul on vähem isu ebatervisliku toidu, alkoholi ja tubaka järele.
  • Sa lihtsalt tunned ennast paremini.

Kuidas supertoite kasutada?

Supertoidupulbrite kasutamiseks on palju viise, levinuim neist on lisada pulbreid smuutidele. Lisa 250-300 ml smuuti, taimse piima, mahla, jogurti või muu vedeliku hulka 2-3 tl Purasana supertoidusegu.

Ent need väekad pulbrid sobivad ideaalselt ka hommikuhelvestele, müslile või pudrule lisamiseks, samuti magustoitude, nt erinevate kreemide, tarretiste jms hulka. Puista neid ka muudele roogadele, nt kastmetele, kookidele, salatitele jne. Lihtsalt ole loov ja katseta!