0
Tasuta transport alates 50€
Kirjeldus Andmed Retseptid Loe lisaks

Auga lehmi karjatatakse soojal ajal maheniitudel ja neid söödetakse kvaliteetse mahepõldudelt saadud söödaga. Tulemuseks on kvaliteetne ja maitseküllane BPA-vaba pakendiga piim. Auga mahetaludes on kariloomade tihedus võrreldes tavaliste piimafarmidega madalam, mis jätab lehmadele liikumiseks ja toitumiseks palju rohkem ruumi.

Piima kuumutamine kõrgel temperatuuril ning steriilses õhuvabas keskkonnas villimine tagab mahepiima pika säilivusaja. Kaasaegne tehnoloogia välistab bakterite sattumise piima sisse, mis annab UHT piimale kvaliteedigarantii.

Mitmetes riikides on pika säilivusajaga piim populaarseim, sest uusimad tehnoloogiad võimaldavad säilitada selle hea maitse. Auga kauasäiliva piima väga naturaalne maitse on võitnud Eestis paljude piimajoojate poolehoiu, kuna Auga kõrgpastöriseeritud piimal puudub tootele tavapäraselt omane kunstlik maitse.

Pikk säilivusaeg muudab piima tarbimise äärmiselt mugavaks. Naudi kauasäilivat mõnusa maitsega piima kontoris, merel, matkal, suvilas või kohvimasinas.

Osta kõik meie neli väekat marjapulbrit ning saad kingituseks Purasana High Fiber supertoidusegu! Peida