0
Tasuta transport alates 50€
Kirjeldus Andmed Retseptid Loe lisaks
  • Kõrge taimse valgusisaldusega: 21 g valku 100 g kohta
  • Ei ole lisatud suhkrut ega kunstlikke magusaineid, sisaldab ainult looduslikult esinevaid suhkruid
  • Terviktoit, aineid ei ole looduses esinevast kooslusest eraldatud
  • Suure kiudainesisaldusega
  • Gluteeni- ja piimavaba, sojavaba, vegan
  • Lisa-, värv- ja säilitusainetevaba
  • Kõrge toiteväärtusega vahepala
  • Mugav kaasa võtta trenni, tööle, kooli ja reisile
  • Ideaalne taimetoitlastele, ent maitsev ja toitev kõigi jaoks

Pehme vaarikamaitseline proteiinibatoon pähklitükkide ja kõrvitsaseemnetega on maitsev ja toitev vahepala trenni, matkale, tööle või reisile.

Loodusväe taimsed proteiinibatoonid on terviktoit, mille valmistamiseks ei ole aineid looduses esinevast kooslusest eraldatud. Mahebatoonides on pähklitükid segatud kokku kuivatatud puuviljade ja teiste koostisainetega just sellisel kujul, nagu need looduses esinevad.

Batoonidele ei ole lisatud ka mingeid kunstlikke lisaaineid, suhkrut ega sünteetilisi magustajaid. Tulemuseks on toitainerikkad vahepalad, mis varustavad keha paljude naturaalsete vitamiinide ja mineraalainetega ning puhta energia ja elujõuga. Sellisest terviktoidust omastab keha toitaineid oluliselt paremini kui töödeldud kujul.

Vaarika proteiinibatoon sisaldab taimsete valguallikatena hernepulbrit, mandleid, India pähkleid ja kõrvitsaseemneid. Kõik need on rikkalikud vitamiinide ja mineraalainete allikad, sisaldades hulganisti kaltsiumit, magneesiumit, rauda, tsinki, seleeni jt. Toitainerikkad batoonid varustavad keha ka tervislike rasvade, kiudainete, antioksüdantide ja aminohapetega.

Levinud on arvamus, et taimne valk ei anna trenni järel lihaste taastumisel ja kasvatamisel sama toimet nagu piimapõhised vadakuvalgud, mida kasutatakse proteiinibatoonides tavapäraselt.

Ent 2015. aastal ajakirjas Journal of the International Society of Sports Nutrition avaldatud uuring* kinnitas, et herneproteiin tõstab lihaste tihedust sama hästi kui piimapõhised valgud. Tänu rohkele aminohappe arginiini sisaldusele, mida keha kasutab lihaste ehituseks, on hernevalku hinnatud üheks parimaks taimseks valguallikaks.

Proteiinibatoonid annavad energiat, aitavad trennist taastuda, samuti leevendavad need hästi nälga olukorras, kus ei ole võimalik kohe süüa, tasakaalustavad veresuhkru taset, seda liigselt tõstmata ning sobivad tervislikuks vahepalaks ka toidukordade vahepeal.

*Allikas: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25628520

Kallid kliendid. Kui tellid meie e-poest kaupa vahemikus 21-28.12 hommik, paneme saabunud tellimused teele 28.12 õhtul. 29.12-2.01 vahemikus tehtud tellimused saadame välja alates 3.01.2019. Rõõmsaid ja rahulikke pühi Sulle ja Sinu perele. Peida