0
Tasuta transport alates 50€
Kirjeldus Andmed Retseptid Loe lisaks
  • Ei ole lisatud suhkrut, vaid ainult looduslik puuviljasuhkur
  • Sisaldab lausa 60% otse pressitud mahla
  • Ei ole valmistatud kontsentraadist
  • Lisa-, värv- ja säilitusainetevaba
NB! Pirninektar läheb kõikide pirnikõrreka fännide ja meie suureks kurvastuseks Loodusväe tootevalikust välja, kuna mahepirne, millest nektarit teha, ei ole hetkel piisavas koguses saada. Kasuta võimalust ning osta endale koju väike varu, kuni veel jagub! 
Kui soovid tellida korraga suuremat kogust (10+ kõrrekat), saada palun enne tellimuse tegemist meile  Loodusvagi@loodusvagi.ee aadressile kiri ja uuri järele, kas meil on piisav kogus pirnikõrrekaid veel olemas.
Ainult küpsetest maheviljadest valmistatud pirninektar on eriti mahlarohke, sisaldades koguni 60% mahedat loodusliku hägususega otse pressitud mahla. See annab joogile koduselt küllusliku maitse.
Kõrrejook on looduslikult magus, sisaldades ainult puuviljades esinevaid suhkruid. Küpsetest maitseküllastest maheviljadest pressitud mahl mekib piisavalt magusalt ega vaja lisaks muid magusaineid. See aitab vähendada ka ohtu, et lisatud suhkrut võiks päeva jooksul koguneda liiga palju.
Kõrrejook on oma koostiselt sama puhas, kui selle valmistamiseks kasutatud pirnid. Maheviljad on kasvanud kunstlike väetiste ja taimekaitsevahenditeta. Kõrrejook ei sisalda kunstlikke lõhna- ega maitseaineid, toiduvärve ega säilitusaineid.
Et karastav nektar paremini säiliks, on see pastöriseeritud ehk kuumtöödeldud, kuid vaid nii lühidalt, et kõik kasulikud vitamiinid ning viljade maitse kindlasti säiliksid. Seega võib lisaainetest priid kõrrejooki julgesti pakkuda ka lastele.
Paraja suurusega – 200 ml – kõrrejook mahub kergesti nii kotti kui taskusse ning passib hästi janukustutuseks kaasa võtta nii väikestel kui suurtel, nii piknikule kui trenni, nii suvel kui talvel.