0
Tasuta transport alates 50€
Kirjeldus Andmed Retseptid Loe lisaks
  • Lihtsalt ja kiirelt valmiv
  • Laktoosivaba
  • Gluteenivaba
  • Lisa-, värv- ja säilitusainetevaba
  • Ilma lisatud suhkruta
  • Vegan
  • Taljesõbralik
  • Vitamiini- ja mineraalaineterikas

Tõeliselt küllusliku maitse ja siidise tekstuuriga mahe muskaatkõrvitsasupp maguskartuliga on valminud ökoviljadest, millele on lisatud erinevaid vürtse ja maitseaineid ning näpuotsaga meresoola.

Muskaatkõrvitsale iseloomulik aromaatne, veidi pähkline ja rikkalik maitse mängib supis ideaalselt kokku maguskartuli maitsenüansidega.

Muskaatkõrvits sisaldab rohkelt A-. B-, E- ja C-vitamiini, kiudaineid ning kasulikke mineraalaineid nagu kaalium, magneesium, kaltsium, raud jt.

Kuigi maguskartuli nimi viitaks sugulusele meie toidulaual au sees olnud kartuliga, on need kaks tegelikult sugulased ainult kaugelt. Maguskartuli päritolumaaks peetakse Kesk- ja Lõuna-Ameerika piirkondi, kus maguskartulit kasvatati juba vähemalt 5000 aastat tagasi.

Samas on Peruust leitud märke toimivast maguskartulikasvatusest, mis ulatuvad koguni 10 000 aastat tagasi. Sealt jõudis maguskartul Kolumbuse laevadel Euroopasse ning Hispaania ja Portugali maadeuurijad viisid maguskartuli edasi nii Aafrikasse kui Aasiasse, kus see on populaarne tänapäevani.

100 grammis maguskartulis on suhkruid 4,2 grammi, seega kõvasti vähem, kui nime järgi arvata võiks. Samuti on see maitsev oranž vili rikas tärklise, joodi, kiudainete ning A-, B- ja C-vitamiini poolest.

Auga mahedas muskaatkõrvitsasupis on ainult hoole ja armastusega valitud koostisained, mille kasvatamisel on rangelt välditud kõiki keemilisi väetiseid ja muud kunstlikku. Kõik supi valmistamiseks kasutatud köögiviljad ja vürtsid on mahedad ning kõigis neis on suur ports väärtuslikke vitamiine ja vajalikke mineraalaineid.

Auga toodete kasvatamisel hoolitsetakse mulla ja maapinna eest ning kasutatakse ära ka tootmisprotsessis tekkinud kõrvalsaadused. Kõik, alates seemnete päritolust ning lõpetades valmistoodanguga on ettevõtte kontrolli all, nendes toodetes ei ole GMOsid ega sünteetilisi lisaaineid.

Supi valmistamine on imelihtne: potis kuumutades on supp söömisvalmis paari minutiga!

Otsi meie e-poest sõbralikke hindu! Teeme uuele ökoheadusele ruumi ning anname mõned vanad lemmikud ära eriti toredate hindadega. Peida