0
Tasuta transport alates 50€
Kirjeldus Andmed Retseptid Loe lisaks
  • Ei ole lisatud suhkrut, vaid ainult looduslik puuviljasuhkur
  • Sisaldab lausa 60% otse pressitud mahla
  • Ei ole valmistatud kontsentraadist
  • Lisa-, värv- ja säilitusainetevaba

Ainult küpsetest maheviljadest valmistatud kõrrekad on eriti mahlarohked, sisaldades koguni 60% mahedat loodusliku hägususega otse pressitud mahla. See annab joogile koduselt küllusliku maitse.

Kõrrejook on looduslikult magus, sisaldades ainult puuviljades esinevaid suhkruid. Küpsetest maitseküllastest maheviljadest pressitud mahl mekib piisavalt magusalt ega vaja lisaks muid magusaineid. See aitab vähendada ka ohtu, et lisatud suhkrut võiks päeva jooksul koguneda liiga palju.

Kõik meie kõrrejoogid on oma koostiselt sama puhtad, kui selle valmistamiseks kasutatud ökoviljad, mis on kasvanud kunstlike väetiste ja taimekaitsevahenditeta. Laste suured lemmikud ei sisalda kunstlikke lõhna- ega maitseaineid, toiduvärve ega säilitusaineid.

Et karastav jook paremini säiliks, on see pastöriseeritud ehk kuumtöödeldud, kuid vaid nii lühidalt, et kõik kasulikud vitamiinid ning viljade maitse kindlasti säiliksid.

Paraja suurusega – 200 ml – kõrrejook mahub kergesti nii kotti kui taskusse ning passib hästi janukustutuseks kaasa võtta nii väikestel kui suurtel, nii piknikule kui trenni, nii suvel kui talvel.

Kombosse kuulub 4 x 5 kõrrekat. 

Otsi meie e-poest sõbralikke hindu! Teeme uuele ökoheadusele ruumi ning anname mõned vanad lemmikud ära eriti toredate hindadega. Peida