0
Tasuta transport alates 50€
Kirjeldus Andmed Retseptid Loe lisaks

Meie lihavaba mahe Bolognese kaste on:

  • ehe Itaalia maitse
  • vegan
  • kasutamiseks valmis
  • ilma lisatud suhkruta

Lihavaba mahe Bolognese kaste on valmistatud Itaalia päikese käes küpsenud mahlastest mahetomatitest ja juurviljadest. Hõrk kaste sisaldab parimaid mahedalt kasvatatud koostisosi, mis on peale küpsemist omavahel hoole ja armastusega kokku segatud.

Kaste moodustab ideaalse koosluse meie maheda täisterapasta SPAGHETTIga, mis on valmistatud durumnisumannast. Soovi korral võid roale lisada tofut või hakkliha.

Meie korralikult kõhtu täitev täisterapasta on:

  • suure kiudainesisaldusega
  • ehe Itaalia maitse
  • valmis 8 minutiga

Durumnisu ehk kõva nisu on nisu liik, mis sisaldab võrreldes tavalise nisuga rohkem valku (valgusisaldus 12-16%) ja muid toitaineid. Durumnisust jahvatatud jäme ja teraline jahu sarnaneb mannaga ning küpsetamise asemel sobib see hästi makaronitoodete valmistamiseks.

Durumnisust pastad hoiavad keetmisel hästi vormi ega kleepu kokku. Naturaalse kollaka värvi annab pastale durumnisus sisalduv looduslik värvipigment ja antioksüdant beetakaroteen.

Täisterapasta tähendab, et see on valmistatud koorimata täisterast ning sisaldab viljatera kõiki kasulikke koostisosi – nii kesta, idu kui tuuma. Tänu sellele on täisterast valmistatud tooted olulised kiudainete allikad. Lisaks kiudainetele sisaldavad täisteratooted võrreldes kooritud teradest valmistatud toodetega rohkem valku, vitamiine, mineraalaineid ja rasvhappeid.

Durumnisupasta sisaldab vähe rasva, on kergesti seeditav ning sobib suurepäraselt kehalise aktiivsuse korral või muus olukorras, kui on vaja energiaküllast toitu. Lisades durumnisupastale meelepärast valku, näiteks kaunvilju, kanafileed või hakkliha ja häid rasvu, näiteks oliiviõli, saad tasakaalustatud ja tervisliku toidukorra.

Komplekti kuulub 1 pakk täisterapastat SPAGHETTI ja 1 purk Bolognese kastet.