0
Tasuta transport alates 50€
Kirjeldus Andmed Retseptid Loe lisaks

Meie imemaitsvad maiused on:

  • 75-78% kuumtöötlemata
  • Suure kiudainesisaldusega
  • Gluteeni- ja piimavabad, vegan
  • Lisa-, värv- ja säilitusainetevabad
  • Kõrge toiteväärtusega vahepalad
  • Ideaalse suurusega kaaslased lasteaeda, kooli, trenni ja matkale kaasavõtmiseks

Nelja erineva täidisega toorbatoonikesed mahuvad hästi iga lapse või tema vanema taskusse, et vajalikul hetkel rahuldada kiirelt ja tõhusalt nälga või magusaisu. Lisaks energiale annab toitainerohke kuumtöötlemata batoonike suurele ja väiksele organismile rohkesti kasulikke vitamiine ja mineraalaineid.

Batoonikesed on täis puhast loodusenergiat ega sisalda midagi üleliigset – kõik koostisained on arusaadavad isegi lapsele. Mahedatest koostisainetest valmistatud maiustele ei ole lisatud suhkrut, sellele annavad magusa meki vaid datlid.

Batoonikeses on kasutatud gluteenivabu kaerahelbeid, seega sobib maius hästi ka gluteenitalumatuse korral.

Kuidas meie maiused väikestele degustaatoritele maitsevad, saad lähemalt lugeda siit ja siit.

Meie puhtast mahlast valmistatud kõrrekad on:

  • Vabad valgest lisatud suhkrust
  • Kõrge mahlasisaldusega
  • Lisa-, värv- ja säilitusainetevabad

Kõik meie kõrrejoogid on looduslikult magusad, sisaldades ainult puuviljades esinevaid suhkruid. Küpsetest maitseküllastest maheviljadest pressitud mahl mekib piisavalt magusalt ega vaja lisaks muid magusaineid. See aitab vähendada ka ohtu, et lisatud suhkrut võiks päeva jooksul koguneda liiga palju.

Kõrrejook on oma koostiselt sama puhas, kui selle valmistamiseks kasutatud maheviljad, mis on kasvanud kunstlike väetiste ja taimekaitsevahenditeta. Kõrrekad ei sisalda kunstlikke lõhna- ega maitseaineid, toiduvärve ega säilitusaineid.

Et karastav nektar paremini säiliks, on see pastöriseeritud ehk kuumtöödeldud, kuid vaid nii lühidalt, et kõik kasulikud vitamiinid ning viljade maitse kindlasti säiliksid. Seega võib lisaainetest priid kõrrejooki julgesti pakkuda ka lastele.

Paraja suurusega – 200 ml – kõrrejook mahub kergesti nii kotti kui taskusse ning passib hästi janukustutuseks kaasa võtta nii väikestel kui suurtel, nii piknikule kui trenni, nii suvel kui talvel.

Kombosse kuulub 4 erineva täidisega öko maiust ning 2 kõrrekat (viinamarja ja õuna).

Otsi meie e-poest sõbralikke hindu! Teeme uuele ökoheadusele ruumi ning anname mõned vanad lemmikud ära eriti toredate hindadega. Peida