0
Tasuta transport alates 50€
Kirjeldus Andmed Retseptid Loe lisaks
  • Looduspuhas, rafineerimata, jodeerimata, pleegitamata
  • Kõrge mineraalainete sisaldus (84 mineraali)
  • Lisa- ja paakumisvastaste ainete vaba
  • Iidsete traditsioonide järgi käsitsi kaevandatud
  • Keskkonnahoidlik pakend

Soola roosa värv on tingitud kõrgest mineraalainete sisaldusest – raud, kaalium ja magneesium –, mis on olulised hea tervise tagamiseks.

See kvaliteetne Himaalaja kristallsool on pärit Punjabi provintsi soolamaardlast, mis asub Pakistanis, umbes 200 km Himaalaja mäeaheliku lõunapoolsest osast. Himaalaja kristallsool on umbes 500 miljonit aastat vana ja kuulub kõige kvaliteetsemate looduslike soolade hulka. Himaalajas on seda kutsutud ka valgeks kullaks. Himaalaja soola kristallid on tekkinud miljonite aastate jooksul väga kõrge rõhu all.

Kõik Himaalaja soola mineraalid ja ühendid on keharakkudele hästi omastatavad ning aitavad hoida keha elektrolüütilist tasakaalu. Himaalaja kristallsool on üks puhtamaid saadaolevaid soolasid ilma igasuguste toksiinide või saasteaineteta.

Oma mitmekülgsete kasulike omaduste tõttu on Himaalaja sool arvatud supertoitude hulka. Himaalaja soolal on imelised omadused nii ravimina, toiduainena kui kosmeetikavahendina.

Sool on jodeerimata ja lisaaineteta ning sisaldab inimese organismile vajalikke mineraalaineid nagu kaltsium, kaalium, magneesium, jood, tsink, raud jne. Tänu soola erakordselt peenele kristallilisele struktuurile on need ained organismi jaoks kergesti omastatavad.

Toidu kõrval sobib Himaalaja sool kasutamiseks suuveena, kurgu- ja ninaloputuseks ning vannisoolaks.

Otsi meie e-poest sõbralikke hindu! Teeme uuele ökoheadusele ruumi ning anname mõned vanad lemmikud ära eriti toredate hindadega. Peida