0
Tasuta transport alates 50€
Kirjeldus Andmed Retseptid Loe lisaks
 • Attitude`i toodetes on kasutatud ainult turvalisi hüpoallergeenseid koostisosi.
 • Eranditult kõik koostisained pärinevad looduslikest allikatest.
 • Ei sisalda kantserogeene, mutageene ega reproduktiivsüsteemile mürgiseid aineid.
 • Tooted on vegan, EcoLogo sertifitseeritud ning tootmine on CO2-neutraalne.
On loomulik, et lapsevanemad hoolitsevad oma laste eest ning soovivad neid kõige kahjuliku eest kaitsta. Ent tihtipeale ei tutvuta enne toote kasutamist piisavalt põhjalikult selle koostisainetega või ei teatagi täpselt, millele tähelepanu pöörata. „Loodusvägi soovitab“ kleebis toodetel maandab kõik hirmud.
Oleme tutvunud süvitsi kõikide koostisainete ja tootmisprotsessiga, et teha valik sulle lihtsamaks. Loodusvägi soovitab su pisiperele vaid puhtaid, tervise jaoks kõrvalmõjudeta hügieenitooteid – Attitude`i kehahooldustooted ei sisalda kantserogeene, mutageene ega muid tervisele kahjulikke kemikaale.

Kuna kantserogeenide, mutageenide ja reproduktiivsüsteemile mürgiste ainete kasutamine kosmeetikatoodetes ei ole veel seadusega keelustatud, langeb vastutus selliste toodete kasutamise eest lapsevanematele ja sõltub nende teadlikkusest. Seepärast on väga tähtis enne toote ostmist tutvuda selle koostisosadega ning veenduda, et tootes ei ole kasutatud aineid, mis võivad põhjustada hiljem erinevaid tõsisemaid tervisehädasid.

Kas teadsid?

 • Kokkupuutest kantserogeensete ainetega imiku- või lapseeas võib sellest ainest tingitud DNA-kahjustus olla 10 korda tugevam kui täiskasvanueas.
  Allikas: Enviromental Working Group, http://www.ewg.org/news/testimony-official-correspondence/childrens-health-policy-review
 • Kokkupuutest kantserogeensete ainetega lapseeas on tekkida võiv DNA-mutatsioonide risk koguni kuni 65 korda suurem kui täiskasvanueas.
  Allikas: Enviromental Working Group, http://www.ewg.org/news/testimony-official-correspondence/childrens-health-policy-review
 • 90–95% vähkkasvajaid on tingitud keskkonnamõjudest ja elustiilist.
  Allikas: Preetha Anand, Ajaikumar B. Kunnumakara, Chitra Sundaram, Kuzhuvelil B. Harikumar, Sheeja T. Tharakan, Oiki S. Lai, Bokyung Sung ja Bharat B. Aggarwal, Pharm Res. Sep 2008; 25(9): 2097–2116
 • Naha kaudu imendub kuni 91% saasteainetest, keskmiselt 64%.
  Allikas: H S Brown, D R Bishop, and C A Rowan. American Journal of Public Health May 1984: Vol. 74, No. 5, pp. 479-484.
Uued riskihindamismeetodid näitavad, et lapsed koguvad kuni 50% oma vähiriski tekitavatest teguritest enne oma teist sünnipäeva. Lisaks soodustab kokkupuude kantserogeensete ainetega varajases lapsepõlves hilisemat kahekordset soodumust haigestuda vähitüüpidesse, millel on pikk peiteperiood.
Hea ja tugeva tervise ning haigusteta tuleviku nimel on oluline jälgida elustiili, alates tervislikust toitumisest, kasutatavatest hügieeni- ja kehahooldustoodetest, harjumuslikust käitumisest kuni keskkonnamõjuriteni välja.
Tõendid näitavad, et vähki haigestumise suurimad riskitegurid on suitsetamine (25–30%), toiduainetetööstuses kasutatavad kemikaalide jääkained (30–35%), infektsioonid (15–20%) ning ülejäänud osa muid tegureid, nagu näiteks kiirgus, stress ja keskkonnasaaste.

Attitude`i kehahooldustoodete eelised:

 • Teevad pesemise lõbusaks ja muretuks.
 • Kasutatud on ainult hüpoallergeenseid (allergiaohutuid) aineid.
 • Ei sisalda parabeene (sünteetilised säilitusained), värvaineid ega ftalaate (hormonaalsüsteemi talitlust kahjustavad ained).
 • Õrna ja meeldiva lõhnaga.
 • Jätavad naha ja juuksed pehmeks.
 • Niisutavad ja hooldavad.
 • Ohutud ka imikutele.
 • Tänu tasakaalustatud pH-tasemele sobib neid tooteid kasutada iga päev.

Mida tähendavad märgid Attitude ́i toodetel:

OHTUTUTE KOOSTISOSADEGA. Ükski Attitude`i toode ega kõrvalsaadus ei sisalda kantserogeene, mutageene ega reproduktiivsüsteemile mürgiseid aineid.
ECOLOGO SERTIFIKAADIGA. EcoLogo® võtab arvesse mitut tegurit ja nende mõju elutsükklile. See sertifikaat tõendab, et tootja on vähendanud oma tegevuse mõju keskkonnale.
TÄIELIKULT TAIMSED. Ükski Attitude’i toode ei sisalda loomset päritolu aineid.
LOODUSLIKUD. Kõik Attitude’i tooted põhinevad mineraalsetel ja taimsetel koostisosadel. Ei tekita septikusse sattudes probleeme.
HÜPOALLERGEENSED. Tooted on hüpoallergeensed. Kõik lõhnaained on looduslikku päritolu.
CO2-NEUTRAALSED. Selleks, et vähendada negatiivset mõju kliimale, on Attitude’i toodete valmistamisel kasutatud 100% taastuvenergiat. Kasvuhoonegaaside emissiooni neutraliseerimiseks istutab tootja puid.
LOOMASÕBRALIKUD. Ühtki koostisosa ega valmistoodet pole katsetatud loomade peal.