Otsime hakkajat müügihunti

Otsime oma ägedasse tiimi MÜÜGIHUNTI, kelle tööks on mahe- ja loodustoodete müük ettevõtetele ärikingitusteks. Kutsume julget hunti oma karja seas toimetama 2018. aasta augustist detsembrini.

Kes on MÜÜGIHUNT? Ta on väekas müügiesindaja:

  • Kelle jaoks müük ei tähenda „pähe määrimist”, vaid rääkimist sellest, millesse ta tõeliselt usub. Temas põleb soov panustada südamega mahevaldkonna edendamisse.
  • Kes tõstab kõhkluseta telefonitoru ja kelles üle uue lävepaku astumine tekitab entusiasmi. Ta naudib suhtlemist ja uute inimestega kohtumist, on tähelepanelik ja hea kuulaja.
  • Kes ei rahuldu keskpärase tulemusega, vaid naudib eesmärkidele pühendumist ning õhinat ja hasarti tulemusteni jõudmiseks. Ta on pealehakkaja, järjekindel ja kiire.

Suhelda saab meil nii telefonis, silmast silma kui ekraani vahendusel. Töökaaslased on vinged, koolitus ja töövahendid korralikud, töötasu motiveeriv ning kogu protsess väljakutsuv!

Kui tunned, et meie loodav väärtus on see, millest soovid teistelegi kõhklusteta teada anda, siis küsi töö kohta juurde või saada oma CV koos motivatsioonikirjaga 15. juuliks 2018 aadressile jaana@loodusvagi.ee või helista +372 5750 3908. Julge hundi töökoht asub Loodusväe kontoris Tallinnas Mustamäe teel.

Avasta 4 lihtsat muudatust toitumises, mis aitavad sul tunda end terve ja rõõmsana!
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.