Meeskond

Evelin Steinberg

Ärikingi projektijuhi assistent

Mobiil: +372 607 0755
E-post: evelin.steinberg@loodusvagi.ee

Mahevaldkonnaga puutusin lähemalt kokku ülikooliaastatel, kui mind inspireeris kõik see, kuidas toit, mida igapäevaselt tarbime, oleks võimalikult täisväärtuslik ja puhas. Olen veendunud, et kõik, mida endale sisse sööme või peale määrime, võiks olla võimalikult naturaalne, keskkonnasõbralik ja vastutustundlikult toodetud.

Positiivse laengu annavad mulle inimestega suhtlemine, laulmine ja muusika ning eriti sütitavad mind erinevad rütmipillid.

Loodusesse pageks ma igal võimalikul juhul, et hingata sisse raba-, metsa- või merelõhna ning unustada korraks see linna hektilisus ja lihtsalt olla.

Elus paelub mind kõigi väikeste asjade võlu – see, kui päike vee või jää peal sillerdab, kui maas on uue vihma lõhn, lihtne ja siiras kompliment, mööduja naeratus…

Esimesed innustavad kokkupuuted Loodusväega jäävad juba aastate taha ning mul on rõõm olla nüüdsest osake sellest vahvast meeskonnast.

Teised räägivad minust

"Eveliniga on selline lugu, et temast õhkub seda malbust ja pehmust, mida sa tunned, kui oled aprillikuu lõpus looduses ja tunned seda esimest mõnusat sooja kevadtuult, mis teeb õrnalt pai. Vaikse pealiskesta all peitub seiklustest pakatav neiu, kes ei ütle ära spontaanselt tulnud mõttest hüpata autosse, et kell neli hommikul rabasse päiksetõusu jahtima minna. Alati võib temast oodata lubadustest kinni pidamist, mida võiks pidada tänasel päeva lausa haruldaseks loodusvaraks."

"Evelin on nii vahetu ja ehe, soe ja heasüdamlik noor naine, et sellisele kohe kuidagi ei suudaks midagi kehvasti või tõredalt ütelda, isegi kui tahaks. Ent Evelin on nii tore ja armas, et ei tahagi. Hästi rõõmsameelne ja jutukas on ta ka. Ja eriti vahva on see, et ta märkab looduses hästi palju südamekujulisi asju, teeb neist pilti ja innustab seeläbi ka teisi rohkem armastust märkama."

"Evelin on täis särtsakust, helgust ja rõõmsameelsust. Positiivne ellusuhtumine on tal iga päev tööl kaasas ning tahab ta või ei taha aga see on nakkav! Saladuskatte all võin öelda, et temas on peidus tohutu potentsiaal, mida ta ise ka endale veel tunnistada ei taha!"

"Evelin liigub ringi nagu väike heatujuline haldjas. Natuke haldjatolmu lendleb temaga suheldes ka su enda peale, tänu millele saab olemine alati värvilisemaks ja rõõmsamaks."

"Loodusväe väike ja sädelev haldjas, kes on tulvil siirusest, ilusatest mõtetest ja hoolitsusest. Puistab aga enda võlupulbrit mööda kontorit laiali ning kõik mured ongi lahendatud…"