Meeskond

Jaana Tõnisson

Ärikingi projekti- ja tarneahelajuht

Telefon: +372 607 1118
Mobiil: +372 5750 3908
E-post: jaana@loodusvagi.ee

Eesti loodus on imeline. Mitte ainult hingematvad vaated üle lõputute kollaste põldude või päikeseloojangul rabas puhast õhku hingates, vaid ka lihtsalt koduaias kasvavad mustad sõstrad ja karusmarjad. See on hea tunne, kui sööd hommikusöögiks oma aiast värskelt korjatud maasikaid või võtad talvisel ajal sügavkülmast vaarikamoosi ahjusoojale koogile lisandiks.

Lood on aga nii, et iga suvi ei ole vaarikasuvi või ei jõua mustikaid korjata. Siis on hea, kui keegi teine seda sinu eest teeb ja looduse vägi sinuni ikkagi kvaliteetselt jõuab. Hindan seda, et toidulaud oleks piisavalt värske ning väärtustan tervislikku toitumist. Kiindumus Eesti looduse vastu, õige asja ajamine, valdkonnapõhine isiklik areng – see kõik tõi mind Loodusväe meeldivalt asjalikku seltskonda.

Teised räägivad minust

"Jaana on nagu prooton - positiivse laenguga osake Loodusväe meeskonnast. Tundub, justkui oleks ta sisse sulandunud veel enne, kui kontori uksest üldse sisse astus. Ta on vist eelmises elus korra juba Loodusväes töötanud, jube kahtlane igatahes. Igatahes on mul hea meel, et ta tee "tagasi" meie juurde leidis!"

"Ehe ja särav! Jaanaga on nii lihtne suhelda ja rääkida. Tema loomulikkus ja positiivsus viivad ta elus kaugele."

"Jaana on kooslus konkreetsest ja asjalikust koorest ning mahlakast ja vahva huumorisoonega vooderdatud sisust. Pealtnäha paistab sirge selja ja selge silmavaatega praktiline neiu, ent kui oma peenel huumoril valla pääseda laseb, siis pakub see korralikku konkurentsi parimatele koomikutele."

"Jaana on inimene, kellega klapib kohe. Ta oskab tekitada enda ümber mõnusa aura ning nakatada inimesi oma särtsakuse ja rõõmsameelsusega. Jaanaga suhtlemine ei võta energiat, vaid annab seda. Asjalikule töisele õhkkonnale lisab tihti toreda emotsiooni mõni Jaana i-le täpina sobiv kommentaar."

"Jaanaga ei ole mingit vusserdamist – see julge tüdruk on täpne ja korrektne ning kõva selge häälega."

"Julge tüdruk, see Jaana. Ajab oma selja sirgu ja laseb oma selgel häälel kõlada ning arvamus saabki teistele selgeks tehtud. Otsekohesus ja konkreetsus ilmestavad teda."