Meeskond

Piret Vihmar

Digiturunduse spetsialist

Mobiil: +372 52 51 449
E-post: piret.vihmar@loodusvagi.ee

Mida aeg edasi, seda rohkem saan aru, mis on minu jaoks tegelikult oluline. Päris asjad, minu inimesed ja puhas toit. Filmid, sarjad, värskes õhus liikumine, kokkamine, lugemine.

Soovin teha iga päev võimalikult palju sellist, mis hingele midagi tagasi annab. Elujõudu. Elurõõmu.

Soovin, et minu lastel ja nende lastel oleks võimalik nautida kõike seda, mida mina praegu nautida saan. Soovin, et nii nemad kui nende eakaaslased tahaksid ja oskaksid elada jätkusuutlikult.

Loodan, et saan kõikide oma soovide täitumisele tööga Loodusväes kaasa aidata.

Teised räägivad minust

"Kohe esimesest kohtumisest peale on Piretiga suheldes tunne, et ta on ehe. Ta ongi tema ise! Kui midagi ei sobi või soovi, siis ütleb julgesti ja ausalt. Suhtleb kohe täitsa vabalt ja viskab nalja. Sellise inimesega on väga hea, lihtne ja mõnus suhelda. Ehk siis juba esimesel kohtumisel oli selge, et Piret sobib Loodusväe pere sekka nagu valatult. Just tema oligi meilt veel puudu!"

"Piretist kiirgub soojust, armsust, rahulikkust, elutarkust ja ka paras ports särtsakust. Ta laseb end nii kambavaimust kaastata, kui temas leidub ka südikust ning julgust ise uusi radasid sisse tallata ja olla suunanäitaja. Siira ja sooja hingega, sügav, põhjalik, abivalmis ning igati tore oma inimene!"

"Teate seda laulu "Tule, kui leebe tuul..." Vot Piret sellise malbena meil ringi hõljubki. Kuid kui vaja möllu teha, saab sellest tuulest korralik maru, mis kenasti laineharjad vahule ajab."