Meeskond

Liis Kalvik

Ekspordi B2B müügijuht

Telefon: +372 607 7541
E-post: liis@loodusvagi.ee

Mahe mõttemaailm jõudis minuni laste sündides, mil tundsin, et tahan neile pakkuda vaid kõike kõige puhtamat ja tervislikumat. Küllap on sama teed läinud mitmed teisedki lapsevanemad, sest oma lapsele tahad ju ikka parimat. Ent sageli juhtub nii, et laste kasvades ei tundu mahedad valikud enam nii olulised. Nüüd, ise Loodusväes töötades, saan toimetada selle nimel, et inimesed mõistaksid maheda toidulaua ja eluviisi olulisust igas eas ja mitte ainult kodus, vaid ka kontoris.

Mind paelub see vägi, mis Loodusväes siin töötavatest inimestest ja looduspuhtast toidust kokku on saanud. Sellest väest sünnivad väga erilised ja maitsvad tulemused.

Olen veendunud, et inimene peab alati saama olla tema ise. Ka tööl peaks saama olla ilma maske kandmata ja rollidesse kehastumata. Loodusväes nii ongi! Kolleegide seas, kes on just minu inimesed ja mulle sama tähtsad kui pere, on ülimalt inspireeriv töötada.

Sõprus, soojus ja siirus on need märksõnad, mis rõõmustavad mu südant nii tööl kui elus üldse. Elurõõmu, head tuju ja energiat ammutan liikumisest.

Teised räägivad minust

"Liis särab! Ta särab kohe sedavõrd palju, et temaga võib kindlalt pimedasse metsa öisele rännakule minna ja taskulambi rahuliku südamega koju jätta."

"Liisis on peidus väike armas tüdrukutirts, kes aasal lilli noppides ja lauluviisikest ümisedes toob naeratuse näole kõigile, kes tema teele satuvad."

"Alati positiivsusest pakatav ja suure empaatiavõimega töökaaslane. Tema pühendumine inspireerib ka ennast rohkem pingutama."

"Liis on armas väike naine, kelle sees on palju peidus. Ta võtab eesmärgid ja täidab need, olles ise seejuures sillerdav ja särav."

"Kujutlege ilusat, naiselikku, armast, sooja, rõõmsameelset ja säravat naist. Tekib ju hea tunne, kui sellisele mõelda? Meil kõnnib selline iga päev kontoris ringi. Nimi on tal ka veel helisev – Liis."