Meeskond

Anneli Vernik

Arendus- ja turundusjuht

Telefon: +372 607 7840
E-post: anneli@loodusvagi.ee

Oleks minu teha, oleks maailm õnnelike inimeste rahuoaas, kus elatakse vastastikuses austuses ning kooskõlas looduse rütmidega.

Looduse- ning maa-armastus tuli mulle kaasa lapsepõlvest, kus linnalaps oli kartulipõllul „rohimiskombain“ või niisama avatud silmil ja meelel looduses ringi uitas.

Energiat ammutan loodusest, selg vastu iidset tamme, või männimetsaäärses rannas merekohina ja tuuleiilide ühiselt kontserdilt või rabajärvest või tantsupõrandalt või väärt raamatuist või niisama mõtisklustest või pikematest, lühematest matkadest või… või … Väärtustan hetke ja kogemust sel hetkel ning leian ilu pisiasjadest.

Mulle meeldib pista näpp mulda ning suvespordina harrastan ka kilomeetrite viisi muruniiduki taga sörkimist. Tõelist hingetoitu saan aga kvaliteetsetest inimestevahelistest lähisuhetest ning olen õnnelik, et see iseloomustab ka meie töökeskkonda.

Looduse ja looduspuhta toidu väärtustamine ning keskkonda hoidev suhtumine on alati olnud osa minust, kuid teadlik telgitaguste mõistmine kujunes välja Saksamaal õppides ja elades.

Teised räägivad minust

„Tohutu arengujanuga täiuslikkuse poole püüdlev särav päike. Alati avatud, siiras, ehe ja hooliv :).“

„Anneli "Turundusagentuur" Vernik. Väga kvaliteetne, kuid mitte just väga pehme huumor toob naeratuse igasse päeva :). Parim buffee- ja tantsupartner!“

„Minu vasakul käel figureerib üks imeline olevus. Ma pole siiani päris pihta saanud, kas tegu on ingli või mõne eriti haruldase haldjaga. Üldiselt, segaduse vältimiseks on mul kombeks teda lihtsalt Anneliks kutsuda. Anneliga korraldame me regulaarselt naeruteraapiaid põhieesmärgiga six pack suviseks rannahooajaks eksponeeritavasse vormi saada.“

„Kiirgab tantsulisust iga keharakuga ja soojust oma särava naeratusega. Annab oma olekuga rohkem energiat kui kõik maailma Duraceli patareid kokku!“