Meeskond

Agnes Männiste

Ekspordi e-kaubanduse turundusjuht

Mobiil: +372 52 45 480
E-post: agnes@loodusvagi.ee

Mu silmad paneb särama ja südame helisema kõik, mis on ehe ja päris. Olgu selleks otse peenralt nopitud kareda koorega kurgid või kommina maitsevad tomatid, metsmaasikalõhnalised sõrmed, kukeseentest kollasetäpiline metsaalune, päikeseloojangust roosatav taevas, varahommikul aasa paitav udu, helkivad kastepiisad murul, jalataldu kõditavad männiokkad või kauneima meloodiana kõlav linnulaul.

Kõige selle ja veel sadade põhjuste pärast armastan ma loodust ning pean linnakärast üsna sageli sellesse matkama, jooksma või lihtsalt kõndima pääsema, et hing saaks toitu ja meel maandatud.

Looduse kõrval on mu südames vankumatult tugev koht tervislikul toidul. Toit on ravim, meie esmane ja olulisim tervise ja enesetunde mõjutamise vahend – sellest olen läbi oma tervisega tegelemise aru saanud.

Olles tundnud puhta ja täisväärtusliku toidu tervistavat mõju enda peal, soovin innustada ka teisi inimesi tegema tervislikumaid ja läbimõeldumaid valikuid. Ja läbimõeldumaid mitte ainult toidu koostise, vaid ka selle päritolu ja valmistamisviiside osas. Soov inimesi teadlikult aidata ajendas mind õppima toitumisnõustamist ning neid teadmisi saan kasutada ka Loodusväes toidust kirjutades.

Teised räägivad minust

"Agnes oskab olulised ja vajalikud teemad ritta põimida selliselt, et neid igaühel kaasahaarav ja põnev lugeda on ning tekib inspiratsioon rohkem teada saada. Vahetu ja ehe, salapärane ja sügav."

"Maailm on täis karvaseid ja sulelisi ning üks selline, mitte küll üleliia karvane, aga kindlasti suleline tegelane pesitseb ka Loodusväe kontoris. Tundub, et ta on siiakanti kusagilt soojast talvituma sattunud. Tiivad on tal igatahes olemas, ise ma näinud veel pole, aga soe süda ja siiras naeratus reedavad ingli suguluse. Pimedatel talveõhtutel võtan ta kindlasti koju kaasa, see õrn ja veidi saladuslik kuma tema ümber valgustab kindlasti ka kõige pimedamad talveõhtud."

"Teate küll neid inimesi, kellele otsa vaadates kohe kiirgab soojust ja avatust. Inimesed, kes on niivõrd head, et sa lihtsalt ei taha neile ärritavas situatsioonis midagi halba öelda. Pigem lähed ja mõmised olukorra üle omaette. Ja kui juhtudki ütlema, põed selle pärast vähemalt pool päeva. Agnes on üks nendest. Proovin huvi pärast ette kujutada olukorda, kus Agnes on äkiline ja vihastab ... Ei õnnestu!"

"Sära, kergus, rõõm ja suurepärane väljendamisoskus. Avara meelega toredusest pakatav neiu, kellelt võib alati ka head nõu küsida. Armastab loodust ja tundub alati nii tasakaalukas."

"Agnes on äge ja armas, selline malbe, kuid asjalik. Hästi-hästi soe inimene. Tema läheduses on väga hea olla."

"Huvitav fakt Agnese kohta - Silver Sepa laulu "Lille kõrval lill" puhul on autorit innustanud selle laulu loomisel just Agnes ja temataolised inimesed."