Loodusvägi OÜ

Telefon: +372 607 8733
E-post: info@loodusvagi.ee
Aadress: Mustamäe tee 17, 10616 Tallinn
Reg.nr: 11544988
KMKR: EE101353546

Müügikohad

Loodusväe tooted on saadaval kõikides hästivarustatud kauplustes – Selver, Prisma, Coop, Rimi, ökopoed, Circle K jt. Sooviga meie looduse väega mahetooted oma valikusse võtta, palume kirjutada aadressile myyk@loodusvagi.ee.

Kirjuta meile!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ärikink

Elis Nikolai

Elis Nikolai

Ärikingi müügijuht

Telefon: +372 607 7686
Mobiil: +372 522 3072
E-post: elis@loodusvagi.ee

„Elis – neiu, kelle konkreetsus ja positiivne olek tekitab soovi temaga ühes ruumis viibida. Kindlasti raskusi trotsiv ja edumeelne ning ääretult taiplik.“

Loe Elisest lähemalt
Evelin Beyer

Evelin Beyer

Ärikingi müügiesindaja

Telefon: +372 607 9168
Mobiil: +372 5332 8164
E-post: evelin@loodusvagi.ee

"Tõeline müügivõlur, kelle enesekindlus, kogemus ja professionaalsus täiendavad kui valatult Loodusväe meeskonda."

Loe Evelinist lähemalt
Merilyn Haugas

Merilyn Haugas

Ärikingi müügiesindaja

Telefon: +372 607 7054
Mobiil: +372 511 7913
E-post: merilyn@loodusvagi.ee

"Merilyn on suure empaatiavõimega neiu, kellele läheb sügavalt korda meie kõigi heaolu siin kosmoselaeval Maa. Selline rahumeelne haugas, kes meie peade kohal hõljudes ründamise asemel hoopis langeb konflikti nähes rahu sõlmima.“

Loe Merilynist lähemalt
Illimar Pilt

Illimar Pilt

Ärikingi müügiesindaja

Telefon: +372 6079 171
Mobiil: +372 5699 9244
E-post: illimar@loodusvagi.ee

„Ainuüksi Illimari kohalolek laeb ruumi positiivse energiaga ja paneb kõiki naerupurskeist pahvatama. Samas on ta ka väga peenetundeline, kaaslaste hingesoppidesse kiikav, tähelepanelik ning sügavalt elu tunnetav ja väärtustav inimene.“

Loe Illimarist lähemalt
Jaana Tõnisson

Jaana Tõnisson

Ärikingi projekti- ja tarneahelajuht

Telefon: +372 607 1118
Mobiil: +372 5750 3908
E-post: jaana@loodusvagi.ee

„Jaana on inimene, kellega klapib kohe. Ta oskab tekitada enda ümber mõnusa aura ning nakatada inimesi oma särtsakuse ja rõõmsameelsusega.“

Loe Jaanast lähemalt
Evelin Steinberg

Evelin Steinberg

Ärikingi projektijuhi assistent

Mobiil: +372 607 0755
E-post: evelin.steinberg@loodusvagi.ee

"Evelin liigub ringi nagu väike heatujuline haldjas. Natuke haldjatolmu lendleb temaga suheldes ka su enda peale, tänu millele saab olemine alati värvilisemaks ja rõõmsamaks."

Loe Evelinist lähemalt

Eesti jaemüük

Eesti jaemüük

Eesti jaemüük

Kontakt edasimüüjatele

E-post: myyk@loodusvagi.ee

Soovid meie looduse väega mahetooted võtta oma kaupluse, toidukoha jne valikusse? Kirjuta meile ning leiame sulle sobivaima lahenduse!

Anneli Vernik

Anneli Vernik

Turundusjuht

Telefon: +372 607 7840
E-post: anneli@loodusvagi.ee

„Kiirgab tantsulisust iga keharakuga ja soojust oma särava naeratusega. Annab oma olekuga rohkem energiat kui kõik maailma Duracelli patareid kokku!“

Loe Annelist lähemalt
Piret Vihmar

Piret Vihmar

Digiturunduse spetsialist

Mobiil: +372 52 51 449
E-post: piret.vihmar@loodusvagi.ee

"Kohe esimesest kohtumisest peale on tunne, et Piret on ehe. Ehk siis juba esimesel kohtumisel oli selge, et Piret sobib Loodusväe pere sekka nagu valatult. Just tema oligi meilt veel puudu!"

Loe Piretist lähemalt
Ranne Kuldmaa

Ranne Kuldmaa

Logistika- ja tootmisspetsialist

Telefon: +372 607 8733
E-post: ranne@loodusvagi.ee

„Ranne on kiire ja asjalik, ettevõtlik ja väljakutseid ladusalt lahendav noor naine. Võtab aga sellel va väljakutsel kratist kinni ja ajab asja korda nagu naksti! Jäädes ise seejuures täiesti rahulikuks ja jättes mulje, et mis see siis nüüd ka ära ei olnud!"

Loe Rannest lähemalt

Eksport

Ahto Vegmann

Ahto Vegmann

Ekspordi e-kaubanduse juht / Asutaja

Telefon: +372 607 7842
Mobiil: +372 5650 0455
E-post: ahto@loodusvagi.ee

„Üks puhtaimate väärtustega sõpru ja kolleege, keda oma elus olen kohanud – tõeline loodushing. Äärmiselt laia maailmavaate ja avatud meelega. Saavutab kõik, mis eesmärgiks seab.“

Loe Ahtost lähemalt
Liis Kalvik

Liis Kalvik

Ekspordi B2B müügijuht

Telefon: +372 607 7541
E-post: liis@loodusvagi.ee

"Liis särab! Ta särab kohe sedavõrd palju, et temaga võib kindlalt pimedasse metsa öisele rännakule minna ja taskulambi rahuliku südamega koju jätta."

Loe Liisist lähemalt
Agnes Männiste

Agnes Männiste

Ekspordi e-kaubanduse turundusjuht

Mobiil: +372 52 45 480
E-post: agnes@loodusvagi.ee

"Agnes oskab olulised ja vajalikud teemad ritta põimida selliselt, et neid igaühel kaasahaarav ja põnev lugeda on ning tekib inspiratsioon rohkem teada saada. Vahetu ja ehe, salapärane ja sügav."

Loe Agnesest lähemalt
Katri Korbun

Katri Korbun

Digiturunduse spetsialist

Mobiil: +372 5900 9610
E-post: katri.korbun@loodusvagi.ee

"Katri on nii mõnusalt rahulik, tasakaalukas ja asjalik. Fotograafina teeb ta imeilusaid pilte ning tema moekas riietumisstiil on samuti imetlusväärne. Igati tore, hea ja armas kolleeg!"

Loe Katrist lähemalt

Juhtkond

Kristjan Õunamägi

Kristjan Õunamägi

CEO / Asutaja

Telefon: +372 607 7801
Mobiil: +372 5646 9987
E-post: kristjan@loodusvagi.ee

„Vabal ajal naudib väsimatult filosoofilisi-psühholoogilisi mõttevahetusi, head muusikat ja inimeste seltskonda. Suurelt unistaja ja käivitaja!“

Loe Kristjanist lähemalt
Kristo Tuurmann

Kristo Tuurmann

COO

Telefon: +372 607 7841
Mobiil: +372 5648 1654
E-post: kristo@loodusvagi.ee

„Kristo on kamraad, kelle enesekindlusest võiks ehitada kahemehe kanuu ja sellega Niagara joast alla sõita, kartmata, et reisijatega midagi juhtuks.“

Loe Kristost lähemalt