Loodusvägi OÜ

Telefon: +372 607 8733
E-post: info@loodusvagi.ee
Aadress: Mustamäe tee 17, 10616 Tallinn
Reg.nr: 11544988
KMKR: EE101353546

Müügikohad

Loodusväe tooted on saadaval kõikides hästivarustatud kauplustes – Selver, Rimi ja Rimi Talu Toidab, Prisma, Maksimarket, Konsum, Stockmann, Tallinna ja Tartu Kaubamaja, mahepoed (Biomarket, Ökosahver jt), Circle K, Alexela, Premium 7, R-Kiosk, Apollo kino. Loodusväe tofuga valminud roogasid saad nautida restoranis Vapiano, vegan restoranis V, taimetoidurestoranis Bliss ja restoranis Basiilik.

Meeskond

Meeskond

Kristo Tuurmann

Tegevjuht / Juhatuse liige

Telefon: +372 607 7841
Mobiil: +372 5648 1654
E-post: kristo@loodusvagi.ee

„Kristo on kamraad, kelle enesekindlusest võiks ehitada kahemehe kanuu ja sellega Niagara joast alla sõita, kartmata, et reisijatega midagi juhtuks.“

Loe Kristost lähemalt >
Meeskond

Kristjan Õunamägi

Ekspordijuht / Asutaja

Telefon: +372 607 7801
Mobiil: +372 5646 9987
E-post: kristjan@loodusvagi.ee

„Vabal ajal naudib väsimatult filosoofilisi-psühholoogilisi mõttevahetusi, head muusikat ja inimeste seltskonda. Suurelt unistaja ja käivitaja!“

Loe Kristjanist lähemalt >
Meeskond

Ahto Vegmann

Arendusjuht / Asutaja

Telefon: +372 607 7842
Mobiil: +372 5650 0455
E-post: ahto@loodusvagi.ee

„Üks puhtaimate väärtustega sõpru ja kolleege, keda oma elus olen kohanud – tõeline loodushing. Äärmiselt laia maailmavaate ja avatud meelega. Saavutab kõik, mis eesmärgiks seab.“

Loe Ahtost lähemalt >
Meeskond

Illimar Pilt

Eesti jaemüügijuht

Mobiil: +372 5699 9244
E-post: illimar@loodusvagi.ee

„Ainuüksi Illimari kohalolek laeb ruumi positiivse energiaga ja paneb kõiki naerupurskeist pahvatama. Samas on ta ka väga peenetundeline, kaaslaste hingesoppidesse kiikav, tähelepanelik ning sügavalt elu tunnetav ning väärtustav inimene.“

Loe Illimarist lähemalt >
Meeskond

Anneli Vernik

Turundusjuht

Telefon: +372 607 7840
E-post: anneli@loodusvagi.ee

„Kiirgab tantsulisust iga keharakuga ja soojust oma särava naeratusega. Annab oma olekuga rohkem energiat kui kõik maailma Duracelli patareid kokku!“

Loe Annelist lähemalt >
Meeskond

Agnes Männiste

Digiturunduse spetsialist

Mobiil: +372 52 45 480
E-post: agnes@loodusvagi.ee

"Agnes oskab olulised ja vajalikud teemad ritta põimida selliselt, et neid igaühel kaasahaarav ja põnev lugeda on ning tekib inspiratsioon rohkem teada saada. Vahetu ja ehe, salapärane ja sügav."

Loe Agnesest lähemalt >
Meeskond

Liis Kalvik

Ärikingi müügijuht

Telefon: +372 607 7541
E-post: liis@loodusvagi.ee

"Liis särab! Ta särab kohe sedavõrd palju, et temaga võib kindlalt pimedasse metsa öisele rännakule minna ja taskulambi rahuliku südamega koju jätta."

Loe Liisist lähemalt >
Meeskond

Jaana Tõnisson

Ärikingi projekti- ja tarneahelajuht

Mobiil: +372 5750 3908
E-post: jaana@loodusvagi.ee

„Jaana on inimene, kellega klapib kohe. Ta oskab tekitada enda ümber mõnusa aura ning nakatada inimesi oma särtsakuse ja rõõmsameelsusega.“

Loe Jaanast lähemalt >
Meeskond

Jaan Kokk

Amazoni müügijuht

Mobiil: +372 5400 4457
E-post: jaan@loodusvagi.ee

„Jaanist õhkub rahulikkust ja muhedust. Noormees, kelle kohta vanarahvas ütleb, et nupp lõikab ja kes teab, mida elust tahab. Kõrged väärtushinnangud ja ootused endale teevad Jaanist mõnusa ja innustava teekaaslase, kellega koos Eesti mahetooteid laiale maailmale tutvustada.”

Meeskond

Ranne Kuldmaa

Logistika assistent

Telefon: +372 607 8733
E-post: ranne@loodusvagi.ee

„Ranne on kiire ja asjalik, ettevõtlik ja väljakutseid ladusalt lahendav noor naine. Võtab aga sellel va väljakutsel kratist kinni ja ajab asja korda nagu naksti! Jäädes ise seejuures täiesti rahulikuks ja jättes mulje, et mis see siis nüüd ka ära ei olnud!"