Loodusvägi OÜ

Telefon: +372 607 8733
E-post: info@loodusvagi.ee
Aadress: Mustamäe tee 17, 10616 Tallinn
Reg.nr: 11544988
KMKR: EE101353546

Müügikohad

Loodusväe tooted on saadaval kõikides hästivarustatud kauplustes – Selver, Rimi ja Rimi Talu Toidab, Prisma, Maksimarket, Konsum, Stockmann, Tallinna ja Tartu Kaubamaja, mahepoed (Biomarket, Ökosahver jt), Circle K, Alexela, Premium 7, R-Kiosk, Apollo kino. Loodusväe tofuga valminud roogasid saad nautida restoranis Vapiano, vegan restoranis V ja taimetoidurestoranis Bliss.

Meeskond

Meeskond

Kristo Tuurmann

Tegevjuht / Juhatuse liige

Telefon: +372 607 7841
Mobiil: +372 5648 1654
E-post: kristo@loodusvagi.ee

„Kristo on kamraad, kelle enesekindlusest võiks ehitada kahemehe kanuu ja sellega Niagara joast alla sõita, kartmata, et reisijatega midagi juhtuks.“

Loe Kristost lähemalt >
Meeskond

Kristjan Õunamägi

Ekspordijuht / Juhatuse esimees

Telefon: +372 607 7801
Mobiil: +372 5646 9987
E-post: kristjan@loodusvagi.ee

„Vabal ajal naudib väsimatult filosoofilisi-psühholoogilisi mõttevahetusi, head muusikat ja inimeste seltskonda. Suurelt unistaja ja käivitaja!“

Loe Kristjanist lähemalt >
Meeskond

Ahto Vegmann

Arendusjuht / Juhatuse liige

Telefon: +372 607 7842
Mobiil: +372 5650 0455
E-post: ahto@loodusvagi.ee

„Üks puhtaimate väärtustega sõpru ja kolleege, keda oma elus olen kohanud – tõeline loodushing. Äärmiselt laia maailmavaate ja avatud meelega. Saavutab kõik, mis eesmärgiks seab.“

Loe Ahtost lähemalt >
Meeskond

Illimar Pilt

Eesti jaemüügijuht

Mobiil: +372 5699 9244
E-post: illimar@loodusvagi.ee

„Ainuüksi Illimari kohalolek laeb ruumi positiivse energiaga ning paneb kõiki naerupurskeist pahvatama. Samas on ta ka väga peenetundeline ning kaaslaste hingesoppidesse kiikav, tähelepanelik ja sügavalt elu tunnetav ning väärtustav inimene.“

Loe Illimarist lähemalt >
Meeskond

Anneli Vernik

Turundusjuht

Telefon: +372 607 7840
E-post: anneli@loodusvagi.ee

„Kiirgab tantsulisust iga keharakuga ja soojust oma särava naeratusega. Annab oma olekuga rohkem energiat kui kõik maailma Duracelli patareid kokku!“

Loe Annelist lähemalt >
Meeskond

Agnes Männiste

Kommunikatsioonispetsialist

Telefon: +372 607 8733
Mobiil: +372 52 45 480
E-post: agnes@loodusvagi.ee

"Agnes oskab olulised ja vajalikud teemad ritta põimida selliselt, et neid igaühel kaasahaarav ja põnev lugeda on ning tekib inspiratsioon rohkem teada saada. Vahetu ja ehe, salapärane ja sügav."

Loe Agnesest lähemalt >
Meeskond

Tuuli Haus

Tarneahelajuht

Telefon: +372 607 7843
E-post: tuuli@loodusvagi.ee

„Tuuli siira, malbe ja pehme loomuse taga peitub tugev ja kindel teotahe ning oskus end kehtestada. Tema imeline võime näha komplekseid seoseid ning neid struktureeritult visualiseerida ja lahendada on imetlemist väärt.“

Loe Tuulist lähemalt >
Meeskond

Liis Kalvik

Ärikliendi müügijuht

Telefon: +372 607 7541
E-post: liis@loodusvagi.ee

"Liis särab! Ta särab kohe sedavõrd palju, et temaga võib kindlalt pimedasse metsa öisele rännakule minna ja taskulambi rahuliku südamega koju jätta."

Loe Liisist lähemalt >
Meeskond

Annika Pajupuu

Ärikingituste projektijuht

Mobiil: +372 5645 7995
E-post: annika@loodusvagi.ee

„Annika on soe ja rõõmsameelne inimene, hea sõber ja äge töökaaslane, kellega iga päev koos võite ja raskusi jagada. Oma sportliku ja tervisliku eluviisiga on ta suureks innustajaks ja eeskujuks teistele.“

Loe Annikast lähemalt >
Meeskond

Jaana Tõnisson

Ärikingituste logistikajuht

Mobiil: +372 5750 3908
E-post: jaana@loodusvagi.ee

"Pealtnäha paistab sirge selja ja selge silmavaatega praktiline neiu, ent kui oma peenel huumoril valla pääseda laseb, siis pakub see korralikku konkurentsi parimatele koomikutele."

Loe Jaanast lähemalt >