Kliendid räägivad 2018

Tore on tunda, et teed midagi, mis paljudele inimestele korda läheb ja positiivset emotsiooni pakub.  Eriti mõnus, et meie kiftid kliendid eba-eestlastlikult meile ka oma rõõmsatest kogemustest teada on andnud ja mitte ainult siis ühendust ei võta, kui tahaks kurta ja kaevata.

Aitäh Sulle ja kõikidele teistele inimestele, kes väärtustavad mahedat toorainet, puhast toitu ning on leidnud oma lemmiktooted just Loodusväe valikust. Sinu tagasiside annab meile järgmiseks aastaks kõvasti hoogu ja indu juurde.

Mõned nopped meile aasta jooksul saabunud tagasisidest:

 • Kindlasti soovitan sõpradele ja tuttavatele ning inimestele, kes on huvitatud tervislikumast toitumisest.
 • Olen Loodusväe e-poodi kasutanud korduvalt ja alati rahule jäänud. See on väga mugav viis kindlaid tooteid koju tellida, soovitan!
 • Kõigi tellitud toodetega olen rahule jäänud ja nad on kiiresti otsa saanud. Mõtlen juba uue tellimuse peale. Teie, Loodusväe pere, oskate nii armsasti suhelda, et see soojendab südant ja tekitab tunde, et olen ka osake teie toredast perest.
 • Mahe India pähkel on perfektne snäkk, kui otsida miskit soolakat ja ülimaitsvat. Sobib väga hästi ka alternatiiviks krõpsudele. Mahe metsmustika-mustsõstraglögi – maitseküllane ning meeliülendav jook, mis on väga hea ka ilma alkoholi lisamata.
 • Kaup tuli kiirelt kohale ja kõik klappis. Tooted ka head! Mina eelistan e-poodi, sest teie tooteid ei ole piisavas valikus poodides, mida mina külastan. Mina ei oska küll rohkem midagi pakkuda, teil on täiesti mugav e pood.
 • Kaup tuli kiirelt kohale, oli ilusti pakitud. Eelistan osta teie tooteid e-poest, siis saab rahulikult kodus vaadata ja mõelda. Kõik tooted, mis olen tellinud, on olnud maitsvad ja usun, et ka kasulikud. Panen suurt rõhku tervislikule eluviisile. E-poes meeldib kõik, aga ehk võiks toodete valik olla veelgi suurem.
 • Kiire ja mugav teenindus. E-pood on mugavam, sest tean, mida tahan. Väga rahul.
 • Olen väga rahul! Kvaliteetne kaup, õigeaegsus, hea teenindus. Eelistan tellida e-poest (see on soodsam), aga ostan poest, kuna mugavam (sest samaaegselt ostan koos teiste kaupadega). Parimad öko tooted turul. Mulle teie e-poes kõik meeldib.
 • Tellimus tuli kiirelt ja mugavalt kulleriga koju ning kõik tellitud kaup oli olemas. Kasutan mõlemaid viise (e-pood ja füüsiline pood), kuid e-poest on mugavam tellida suuremaid koguseid. Väga rahul toodetega. Pikaaegsed lemmikud mustikamahl, täisterakaerahelbed ning kookosõli.
Meie kolmes maheda koostisega täismahlas on virnade viisi looduse väge ja vitamiine, mis viiruste hooajal immuunsusüsteemi uutel pööretel käima tõmbavad.
 • Kogu info oli olemas ja ostmise protsess läks ladusalt. Eelistan tellida e-poest, sest asun Eesti teises otsas. Neid tooteid, mida olen proovinud, julgen ka teistele soovitada.
 • Kõik sujus ladusalt, kauba sai väga kiirelt kätte. E-poest lihtsam vaadata-lugeda ja otsus teha. Väga rahul. Mõnusad maitsed.
 • Enne tean need konkreetsed kätte saama, aga siiani proovitult on kõige enam meeldinud Mahe metsmustika-mustasõstraglögi – mustika maitse on mõnus ja ehe, nagu päris metsmustikal.
 • Loodusvägi on parim! Need tooted on meie pere pesamunade lemmikud ja ka emme ja issi ei saa ilma hakkama, Loodusvägi kookosõli on alati kapis. Ja glögi on praeguse hooaja parim jook. Aitäh teile Loodusväe pere.
Loodusväe esimene toode, mahe metsmustika-mustasõstraglögi on pühade ajal meie klientide lemmiktoode.
 • Pakk tuli kohale kiirelt ja lisatud oli juurde ka ekstra kingitus, mis tegi väga rõõmsaks. Loodusväe tooteid ostan enamasti füüsilisest poest, kuid mõnda toodet alati ei leia, seega tellin ka e-poest. Kõik on väga maitsev ja puhta koostisega.
 • Lihtne tellida, väga head tooted, kiiresti kätte. E-poest, sest on suurem valik ja tavapoest, sest saan jooksvalt valida ja ka väiksemas koguses osta. Väga rahul, aga snäkkide ja batoonide hind võiks olla madalam. Väga arusaadav ja mugav kasutada on niigi.
Avasta 4 lihtsat muudatust toitumises, mis aitavad sul tunda end terve ja rõõmsana!