Kadri: „Need on parimad valgubatoonid, mida eales olen saanud!”

Loodusväe uued taimsed proteiinibatoonid on toitainerikkad vahepalad, mis varustavad keha paljude naturaalsete vitamiinide ja mineraalainetega ning puhta energia ja elujõuga.

Proteiinibatoonid annavad energiat, aitavad trennist taastuda, leevendavad hästi nälga olukorras, kus ei ole võimalik kohe süüa, tasakaalustavad veresuhkru taset, seda liigselt tõstmata ning sobivad tervislikuks vahepalaks toidukordade vahepeal.

Vaata, mida on inimesed uute batoonide kohta öelnud:

  • Birgit: „Imelised proteiinibatoonid on lihtsalt võrratult maitsvad. Nii mahlased, värsked ja maitseküllased ning tervislikud batoonikesed.”
  • Jürgen: „Lõpuks hea maitsega proteiinibatoonid! Loodusvägi on tõesti valmistanud midagi imelist. Tavaliselt on proteiinibatoonidel tunda tehislikku maitset, aga mitte nende batoonide puhul. Samuti ei ole nendesse batoonidesse lisatud tavalist suhkurt. Lisaks need batoonid on 100% vegan. Kõik veganid, tellimine on kohustuslik!”
  • Kadri: „Ma ei tea, kes teil see tarkpea oli, kes sellised retseptid välja mõtles, aga aplaus minu poolt. Need on parimad valgubatoonid, mida eales olen saanud! Täiesti uskumatu lugu! Miks need mulle nii meeldivad? Sest need on niivõrd tummised ja tavaliste toorbatoonidega võrreldes oluliselt vähem magusad. Aga samas pole te õnneks maitset veidraks teinud. Imelist tööd teete rahva tervise suunal! Mõlemad on supermaitsvad!”
  • Helena: „Ideaalne vahepala pikaks koolipäevaks. Kuna ma magustajaid ja proteiinitooteid ei talu, on mul nii hea meel, et mõni proteiinibatoon on ilma kunstlike magustajateta ja taimse valgu baasil. Minu lemmik oli šokolaadi, mille maitse ülimõnus ja tummine.”
  • Melissa: „Ma kinnitan, et need 100% vegan, mahedad, puhtad ja teraviljavabad proteiinibatoonid on parimad! Kui otsid trennijärgset vahepala, mis annaks musklite kasvuks valku, siis Loodusväel on sinu jaoks parim lahendus.”
  • Karin: „Olin tõeliselt üllatunud, kui hästi need batoonid maitsevad! Need ei ole kuivad ega sõmerad, vaid kreemjad ja niisked. Šokolaadi proteiinibatoon on tõesti šokolaadine ja meenutab šokolaadi brownie`t. Batoonis on suured krõmpsuvad pähklitükid. Vaarika batoonis on tunda magushaput maitsekooslust, mida tasakaalustavad pähklitükid ja datlid.”
  • Ženja: „Igati head meie tervisele ja maitsevad ka veel k…dima hästi!”

Uusi proteiinibatoone saad mugavalt tellida meie e-poest nii üksikuna kui karbiga nii pakiautomaati kui kulleriga, kuhu iganes oled.

Avasta 4 lihtsat muudatust toitumises, mis aitavad sul tunda end terve ja rõõmsana!
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.