Väsimus hiilib ligi? Siin on lihtne lahendus!

Tempokas eluviis ja sellest tingitud ühekülgne toitumine, värske toidu ja toitainete vähesus talvisel toidulaual, organismi koormavad viirushaigused ja ka kurnatud põllumaal kasvatatud toiduainete toitainelise väärtuse vähenemine võivad viia selleni, et kehal jääb puudu olulistest vitamiinidest ja mineraalainetest ning tunneme ennast väsinuna ja energiapuuduses.

Et varustada organismi piisaval hulgal vajalike toitainetega, on oluline toituda võimalikult mitmekesiselt ja eelistada töötlemata toitu. Lihtne viis kosutada keha paljude oluliste toitainetega on lisada menüüsse supertoidusegusid. Seepärast eelistabki aina rohkem inimesi kasutada neid iga päev oma toitudes, näiteks lisada smuutidele.

Loodusväe e-poest leiad nüüd vitamiinidest ja mineraalainetest tulvil Purasana supertoidusegud. Need sobivad kõigile, kes soovivad oma tervise toetamiseks varustada keha puhaste ja kergesti omastatavate looduslike toitainetega. See on 100% puhas toortoit, mis su organismile meeldib!

Supertoidusegude koostisained on töötlemata, segud ei sisalda pestitsiide, kemikaale, värvaineid, maitseaineid, säilitusaineid ega mingeid muid kunstlikke lisaaineid. Supertoidusegud ei koorma keha ebatervislike rasvade, suhkrute ega toksiinidega, vaid toetavad ideaalselt tervislikku ja aktiivset elustiili. Lisa neid smuutile, pudrule, müslile ja muudele roogadele.

Mida tähendab supertoit?

Tänapäevane kiire elurütm jätab vähem aega tervislikuks toiduvalmistamiseks ning tingib näksimist ja valmistoitude tarbimist. Selline toitumine võib aga pikema aja jooksul jätta keha toitainete puudusesse.

Supertoidud on toitainerikkad toiduained – erinevad taimed, marjad, vetikad, seemned, puu- ja köögiviljad jt –, mis sisaldavad looduslikult palju olulisi toitained ning pakuvad aktiivse elustiili korral head võimalust organismi kosutamiseks.

Supertoidud sisaldavad palju kiudaineid, häid rasvu, taimset valku, vitamiine, mineraalaineid, aminohappeid, ensüüme ja antioksüdante, klorofülli jne.

Oled sa noor või eakam, õpid või käid tööl, teed harrastussporti või oled sportlane – supertoidud on kasulikud kõigile, kes soovivad oma füüsilise ja vaimse tervise toetamiseks varustada keha puhaste ja kergesti omastatavate looduslike toitainetega.

Mida tähendab toortoit?

Toortoit on toit, mida ei ole kuumutatud üle 40 kraadi. See tagab, et kõik vitamiinid ja mineraalained on toidus säilinud ning keha saab neid võimalikult kergesti omastada.

Miks tasub supertoite süüa?

Põllumajandusmaa ühekülgne kasutamine, kunstväetistega liialdamine ja mitmed muud tegurid vähendavad oluliselt paljude kultuuride toiteväärtust. Keha vajalike toitainetega varustamiseks on oluline toituda võimalikult mitmekesiselt ning eelistada töötlemata toitu.

Supertoidud on lihtne viis kosutada keha paljude vajalike toitainetega. Seepärast eelistabki aina rohkem inimesi lisada supertoite iga päev oma menüüsse.

Mis kasu on supertoitudest?

 • Sul on rohkem energiat ja vähem väsimust.
 • Muutud elu suhtes positiivsemaks.
 • Oled tugevam ja erksam nii füüsiliselt kui vaimselt.
 • Saad rohkem toitaineid vähem süües.
 • Sul on rohkem elujõudu.
 • Säästad keha sellele võõrastest ja kahjulikest ainetest.
 • Sul on lihtsam saavutada oma ideaalset kehakaalu.
 • Võtad kergemini omaks tervislikke toiduharjumusi.
 • Sul on vähem isu ebatervisliku toidu, alkoholi ja tubaka järele.
 • Sa lihtsalt tunned ennast paremini.

Kuidas supertoite kasutada?

Supertoidusegude kasutamiseks on palju viise, levinuim neist on lisada pulbreid smuutidele. Lisa 250-300 ml smuuti, taimse piima, mahla, jogurti, keefiri või muu vedeliku hulka 2-3 tl Purasana supertoidusegu.

Ent need toitainerikkad pulbrid sobivad suurepäraselt ka hommikuhelvestele, müslile või pudrule lisamiseks, samuti magustoitude, nt erinevate kreemide, tarretiste, pudingute jms hulka. Puista neid ka muudele roogadele, nt kastmetele, kookidele, salatitele jne. Lihtsalt ole loov ja katseta!

Purasana neli toitainerikast segu:

 

Vaata lähemalt, milliseid kasulikke aineid need neli supertoidusegu sisaldavad.

Avasta 4 lihtsat muudatust toitumises, mis aitavad sul tunda end terve ja rõõmsana!
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.