Otsime hakkajat müügihunti

Otsime oma ägedasse tiimi müügihunti, kelle tööks on mahe- ja loodustoodete müük ettevõtetele ärikingitusteks. Loe kuulutust lähemalt ning tule ja anna koos meiega panus tervisliku ja keskkonnahoidliku maailma arenguks!

Loe edasi

Mis peaks olema taldrikul igal toidukorral?

Kiire elutempo jätab söömise jaoks vähe aega ning sageli tuleb toiduvalikuid teha linnulennult. Lühiajaliselt tuleb keha sellega toime, kuid pikemas perspektiivis jätame end niimoodi toitainete puudusesse. Järgides toidukordadel lihtsat taldrikureeglit, sööd tasakaalustatult ja mitmekesiselt ning tagad kehale kõik vajalikud toitained.

Loe edasi

Kas tead, kui hästi sa ennast tegelikult tunda võid?

"Inimene ei pruugi arugi saada, et ta võiks ennast paremini tunda. Ega see, et ei olda haige, ei tähenda, et enesetunne ei võiks parem olla." ütleb treener ja fitnessivõistleja Egle Eller-Nabi Loodusväe uues innustavas e-raamatus. Vaata lähemalt ja lae tasuta e-raamat lugemiseks alla siit!

Loe edasi

Otsime digiturunduse spetsialisti

Otsime oma väikesesse, ühtehoidvasse ja entusiastlikku tiimi rõõmsameelset ja hakkamist täis digiturundajat. Loe kuulutust lähemalt ning tule ja anna koos meiega panus tervisliku ja keskkonnahoidliku maailma arenguks!

Loe edasi

5 põhjust, miks tasub kindlasti süüa kaunvilju

Kaunviljad on väga tervislikud ja maitsvad ning võiksid olla iga inimese toidulaual mitu korda nädalas. Paraku jõuavad need aga eestlaste toidulauale pigem harva. Siin on sulle 5 mõjuvat põhjust, miks tasub kaunvilju sagedamini süüa.

Loe edasi